Чищення диванів з еко матеріалів

Заказать

Зручний час

Наші клінери приїдуть тоді, коли ви скажете. Навіть завтра зранку

Екологічна хімчистка

Ми використовуємо продукти з натуральної сировини - вони безпечні та гіпоалергенні

Надійні виконавці

У нас не буває випадкових людей - тільки ті, хто пройшли жорсткий відбір

Чесний підхід

Малоймовірно, але якщо вам що-небудь не сподобається - ми все безкоштовно виправимо або повернемо вам гроші

Чищення диванів з еко матеріалів

Пошук засобів, як почистити диван у домашніх умовах, може призвести до його псування, тому компанія "Хімчистка24" рекомендує звертатися тільки до професіоналів, які вміють працювати з дорогими матеріалами. Клінінгова організація, що надає послуги виїзної хімчистки, надає весь спектр послуг з чищення м`яких та офісних меблів, в тому числі, і диванів з еко-матеріалів.

 

Чистка дивана в Запоріжжі

 

Хімчистка "Хімчистка24" працює в цій галузі майже 10 років, наразі компанія має свій офіс у Запоріжжі, де ви можете замовити чищення диван додому. Для цього вам просто потрібно зв`язатися з нашим менеджером і обговорити зручний для вас час виїзду бригади. Виїзна група хімчистки точно в строк приступить до виконання вашого замовлення, почавши роботу з визначення матеріалу. Перевагою виклику хімчистки додому в Запоріжжі - низькі ціни, якісна робота з видаленням всіх плям, запаху.

 

Чистка дивана в Дніпрі

 

Замовити хімчистку додому для чищення дивана з еко матеріалів можна і в Дніпрі. Ми використовуємо тільки гіпоалергенні засоби, які видалять будь-які види плям з ваших м`яких меблів. А також чистка проводиться за допомогою сучасної техніки, що очищає від бруду не тільки оббивку, а й знищує хвороботворні мікроби всередині набивки.

 

Недорога хімчистка дивана

 

Ціна на чистку дивана з еко-матеріалів залежить від обсягу робіт (забруднення). Первинний огляд проводиться на дому, але вартість на послуги в хімчистці "Хімчистка24" значно нижча, ніж у інших. Незважаючи на недорогу ціну, на хімчистку дивана, якість послуги залишається на висоті, адже у нас працюють технологи, які знають, як поводитися і чим чистити з будь-якими типами оббивки і набивки м`яких меблів.

 

Чому вам вигідно замовити чистку дивана в "ЧистимЧистим"

 

Хімчистка має кілька своїх філій у Запоріжжі та Дніпрі, за якістю послуг, що надаються, яких наглядає куратор. Досвід роботи в цій сфері майже 10 років, що дало змогу зарекомендувати себе, як одна з найкращих хімчисток двох областей. До нас звертаються як приватні особи з викликом додому для чищення м`яких меблів, так і власники офісів, розважальних і комерційних установ для хімчистки офісних і ресторанних меблів. Крім цього до нас звертаються за чищенням килимів, ковроліну, матраців, озонування приміщення. Коли наші співробітники беруться за роботу, ви гарантовано отримаєте повний обсяг послуг, що надаються, і чисті м`які та інші види меблів.

Диван 2 посадочних місця (100-140см) 800-1000 грн.
Стандартний диван 3 посадочних місця (150-200см) 1200-1400 грн.
Стандартний кутовий диван (2 посадочних місця + кут) 1400-1600 грн.
Кутовий диван (3 посадочних місця + кут) 1600-1700 грн.
Кутовий диван (4 посадочних місця + кут) 1700-1900 грн.
П-подібний диван (6 посадкових місць) 2000-2800 грн.
Чохли на диван 600-2000 грн.
Дивани зі шкіри та штучної шкіри від 1500 грн.