Чищення офісних крісел

Заказать

Зручний час

Наші клінери приїдуть тоді, коли ви скажете. Навіть завтра зранку

Екологічна хімчистка

Ми використовуємо продукти з натуральної сировини - вони безпечні та гіпоалергенні

Надійні виконавці

У нас не буває випадкових людей - тільки ті, хто пройшли жорсткий відбір

Чесний підхід

Малоймовірно, але якщо вам що-небудь не сподобається - ми все безкоштовно виправимо або повернемо вам гроші

Чищення офісних крісел

Офісні стільці активно використовуються цілий день, що швидко призводить до забруднення ганчір`яної оббивки. Меблі з плямами в офісній будівлі створюють не тільки несприятливу обстановку для роботи, а й впливають на формування думки про організацію у відвідувачів і партнерів. Виїзна хімчистка "Хімчистка24", що працює в Запоріжжі та Дніпрі, швидко приведе ваші офісні стільці до ладу, провівши 100% очищення предмета меблів.

 

Хімчистка офісних крісел

 

Компанія "Хімчистка24" виїжджає в будь-який район Запорізької та Дніпровської області для проведення хімчистки офісних крісел. Розуміючи, наскільки важлива оперативна їх чистка, замовлення виконується в стислі терміни без втрати якості роботи. Беремося за роботу будь-якого обсягу, надаючи знижки в разі великих замовлень на чистку офісних стільців з різними видами очищення. Для роботи ми використовуємо матеріали і техніку, яка якісно видаляє понад 90% різних плям, не псуючи оббивку і частково відновлюючи її.

 

Замовити хімчистку офісних крісел

 

Для замовлення чищення офісних крісел, зв`яжіться з нами за вказаними контактними даними. Наш менеджер уточнить обсяги робіт, а також погодить з вами час для проведення хімчистки. Завдяки тому, що поверхня чищення стільців невелика, а на озброєнні у нас потужна професійна техніка, зокрема й фени для сушіння, тому ваші співробітники через 12 годин зможуть оцінити їхню чистоту. Ціна на чистку офісних стільців залежить від їхньої кількості, а також ступеня забруднення і оббивного матеріалу. При цьому вартість хімчистки стільців компанією "Хімчистка24" одна з найкращих на ринку клінінгових послуг.

 

Переваги замовлення послуги чищення офісних стільців в "Хімчистка24".

 

Наша хімчистка успішно працює понад 8 років, надаючи свої послуги великим офісним будівлям, комерційним і розважальним, а також приватним особам з виїздом додому. Використовуємо тільки якісні засоби для чищення - сертифіковані та безпечні. Використовуються потужні парогенератори, пилососи, фени, застосування яких стає гарантією якісного очищення, швидкого сушіння без втрат тактильних і візуальних якостей оббивної тканини, що, навпаки, допомагає відновити первісний вигляд матеріалу обшивки офісного крісла. Наші переваги:

 

- Швидке опрацювання вашого замовлення.

- Чіткі терміни виконання хімчистки крісел.

- Використання якісних і безпечних засобів для чищення.

- Серйозне ставлення до виконання замовлення.

 

 

Хімчистка м`яких та офісних меблів "Хімчистка24" гарантує якість виконуваних робіт.

Стул 50-100 грн.
Офісні стільці 40-70 грн.
Пуфик 100-200 грн.
Крісло 200 грн.
Крісло-ліжко 350 грн.