Чищення ортопедичних матраців

Заказать

Зручний час

Наші клінери приїдуть тоді, коли ви скажете. Навіть завтра зранку

Екологічна хімчистка

Ми використовуємо продукти з натуральної сировини - вони безпечні та гіпоалергенні

Надійні виконавці

У нас не буває випадкових людей - тільки ті, хто пройшли жорсткий відбір

Чесний підхід

Малоймовірно, але якщо вам що-небудь не сподобається - ми все безкоштовно виправимо або повернемо вам гроші

Чищення ортопедичних матраців

Ортопедичні подушки мають особливу структуру, яка має "ефект пам`яті", що підтримує нормальну циркуляцію крові під час сну, знімаючи напругу з шиї, голови, плечей. Як і звичайні подушки, набиті натуральними матеріалами (пір`я, пух), вони піддаються забрудненню. На ортопедичних подушках також залишаються розводи від поту та інших рідин, і їхнє прання також пов`язане з деякими особливостями. Головне це не порушити структуру набивки подушки, інакше вона втратить свою ефективність для повноцінного сну.

 

Прання ортопедичної подушки

 

Категорично не можна проводити прання подушки в пральній машині, навіть на найделікатнішому режимі - структура буде втрачена. Не рекомендується її так само повністю замочувати, через глибоке проникнення вологи сушити її доведеться кілька днів, що не стане гарантією гарного просушування всередині. І хоч виробники, які використовують синтетичні матеріали (силікон, холлофайбер та інші) стверджують, що цвіль у них не заводиться - це не так, що вже говорити про натуральні наповнювачі (кокосова стружка, гречане лушпиння). Для чистоти ортопедичної подушки та її цілісності краще скористатися професійною хімчисткою.

 

Хімчистка ортопедичних подушок на дому

 

Клінінговий центр "Хімчистка24" надає послуги хімчистки ортопедичних подушок вдома. Компанія працює у двох містах України: Дніпро і Запоріжжя, виїжджаючи в будь-який район. Чистка елементів постільної білизни проводиться з використанням безпечних засобів для чищення, зарекомендованих для застосування в житлових приміщеннях. Засоби мають прекрасний мийний ефект, без впливу на структуру волокон, видаляють 100% плям від сечі, крові, поту, чорнила. Для видалення цвілі, грибка всередині подушки, використовується потужний пароочисник, який під високою температурою і вологою знищує всі види бактерій і пилових кліщів. Для видалення мийного засобу наші співробітники застосовують спеціальну техніку, яка повністю прибирає піну. Сушка проводиться за допомогою потужного обладнання, яке максимально видаляє вологу з усіх шарів наповнювача. Після хімчистки ортопедичної подушки, вже буквально через кілька годин її можна використовувати.

 

 

Крім візуального очищення, ви отримуєте запашну, свіжу подушку, яка повністю зберегла свої властивості для повноцінного сну. Замовити послугу хімчистки постільної білизни на дому можна, зв`язавшись з нами за вказаними контактними даними.

Чищення дитячого матраца 600 грн.
Чищення односпального матраца від 800 грн.
Чищення двоспального матраца від 1200 грн.