Хімчистка диванів зі шкіри

Заказать

Зручний час

Наші клінери приїдуть тоді, коли ви скажете. Навіть завтра зранку

Екологічна хімчистка

Ми використовуємо продукти з натуральної сировини - вони безпечні та гіпоалергенні

Надійні виконавці

У нас не буває випадкових людей - тільки ті, хто пройшли жорсткий відбір

Чесний підхід

Малоймовірно, але якщо вам що-небудь не сподобається - ми все безкоштовно виправимо або повернемо вам гроші

Хімчистка диванів зі шкіри

М`які меблі, обтягнуті шкірою або шкірозамінником, так само потребують професійного чищення. Самостійне миття дивана в домашніх умовах може призвести до псування оббивки (втрата кольору, деформація матеріалу), а також до псування набивки через недостатнє просушування. Тому, щоб уникнути неприємних сюрпризів, краще звертатися до виїзної хімчистки. Почистити м`які меблі вдома вам допоможе клінінгова компанія "Хімчистка24".

 

Чищення дивана вдома

 

Хімчистка "Хімчистка24" професійно займається чищенням м`яких меблів, у тому числі диванів зі шкіри або шкірозамінника. На даний момент у нас дві філії в Запоріжжі та Дніпрі, проживаючи в будь-якому з районів цих міст, ви можете скористатися нашими послугами. Для хімічного чищення диванів ми використовуємо тільки якісні засоби, які не тільки відчистять ваші меблі, а й подарують їм первозданний зовнішній вигляд. Видаляємо будь-які види плям: від харчових продуктів і напоїв, лакофарбових виробів, чорнильні плями та інші. Але до нас також рекомендовано звертатися не тільки через наявність плям. Чистка дивана раз на рік рекомендована для того, щоб позбутися хвороботворних бактерій, пилового кліща, неприємних запахів, останнє особливо важливе, якщо меблі стоять у комерційних, розважальних закладах або в кімнатах для куріння.

 

Навіщо потрібна хімчистка дивана зі шкіри

 

За багаторічний досвід співробітники "Хімчистка24" пропонують клієнтам не експериментувати з народними засобами для чищення дивана в домашніх умовах. Такі експерименти не призводять до економії коштів на хімчистку м`яких меблів, найчастіше підсумок використання оцту, перекис та інших речовин призводять тільки до псування оббивки. Ціна на хімчистку дивана обійдеться недорого, особливо, якщо порівнювати з купівлею нового або заміною оббивки на цьому. Крім чищення явних плям, замовлення послуги в компанії "Хімчистка24" має й низку інших переваг: видаляється весь пил та бруд у складнодоступних місцях у складках матеріалу за малюнком, у місцях кріплення складального механізму), проводиться дезінфекція парагенератором набивки м`яких меблів.

 

Хімчистка дивана - ціна

 

Звертаючись до хімчистки "Хімчистка24" ви отримуєте дешеві ціни на чищення дивана в Запоріжжі або Дніпрі. При цьому ви отримуєте високий рівень обслуговування - узгоджений час проведення робіт, чіткі терміни, а також високу якість послуг, що надаються. У нас працюють професійні технологи з хімчистки, які підберуть найкращі засоби для чищення вашого шкіряного дивана.

Диван 2 посадочних місця (100-140см) 800-1000 грн.
Стандартний диван 3 посадочних місця (150-200см) 1200-1400 грн.
Стандартний кутовий диван (2 посадочних місця + кут) 1400-1600 грн.
Кутовий диван (3 посадочних місця + кут) 1600-1700 грн.
Кутовий диван (4 посадочних місця + кут) 1700-1900 грн.
П-подібний диван (6 посадкових місць) 2000-2800 грн.
Чохли на диван 600-2000 грн.
Дивани зі шкіри та штучної шкіри від 1500 грн.