Хімчистка ковроліну

Заказать

Зручний час

Наші клінери приїдуть тоді, коли ви скажете. Навіть завтра зранку

Екологічна хімчистка

Ми використовуємо продукти з натуральної сировини - вони безпечні та гіпоалергенні

Надійні виконавці

У нас не буває випадкових людей - тільки ті, хто пройшли жорсткий відбір

Чесний підхід

Малоймовірно, але якщо вам що-небудь не сподобається - ми все безкоштовно виправимо або повернемо вам гроші

Хімчистка ковроліну

Ковролін, як і килим, вбирає в себе 80% забруднень: пил, частинки бруду, волосся тварин, які проживають і гостей, крихти їжі. Якщо провести аналіз ворсинок ковроліну, то ви здивуєтеся, скільки на ньому бруду і небезпечних бактерій, що викликають серйозні захворювання (стафілокок, пневмокок). Навіть найретельніше прибирання пилососом, віником, спеціальною щіткою не допоможе позбутися бруду, адже все, що ми переносимо на ногах, проникає в основу волокон ковроліну. Найефективніший метод 90% очищення ковроліну - це скористатися послугами хімчистки. Клінінгова компанія "Чистим Чисто" пропонує свої послуги з чищення килимів і ковроліну з виїздом додому, в офісні або розважальні заклади. Ми допоможемо привести до ладу підлогове покриття, надавши йому первісну чистоту і приємну свіжість.

 

Хімчистка ковроліну з викликом у Дніпрі та Запоріжжі

 

Компанія "Хімчистка24" займається хімічною обробкою ковроліну і килимів у Дніпрі та Запоріжжі. У нас дві філії по цих містах, тому ми готові виїхати в будь-який район одного з них. Ми використовуємо тільки перевірені, якісні хімічні засоби для чищення - CHEMSPEC, PROCHEM, які можна використовувати в житлових приміщеннях. До кожного замовлення наші співробітники підходять індивідуально, визначаючи склад матеріалу, чим забезпечується повне збереження паласів. Ми забезпечуємо:

 

- Глибоке очищення ковроліну від великих і дрібних забруднень, проникаючи в саму основу спеціальною технікою.

- Виводимо будь-які види забруднень, беремося навіть за застарілі плями.

- Видаляємо неприємні запахи з ковроліну.

- Проводимо відновлення ворсу і первинного кольору, якщо це можливо.

 

Після хімчистки нашими співробітниками, ви отримуєте чисте підлогове покриття з проведеним антибактеріальним чищенням.

 

Чищення килимів у Дніпрі та Запоріжжі - ціна

 

Компанія "Хімчистка24" приймає замовлення на чистку ковроліну з будь-яких матеріалів: віскози, вовни, килимів ручної роботи, синтетичних, напівсинтетичних та інших. Ціна на хімчистку залежить від типу тканинної основи, адже саме від цього залежить вибір засобу для чищення, час на видалення плям і кількість проведених робіт.

 

Як проходить хімчистка ковроліну вдома

 

 

На першому етапі наші співробітники оцінюють обсяг робіт і визначають склад тканини, після чого технологи підбирають найкращий засіб для того, щоб забезпечити максимальну чистоту килиму і не пошкодити ворс. Видаляється все велике сміття і проводиться точкова обробка забруднень спеціальними мийними, гіпоалергенними засобами. Прання виробу проточною водою з використанням німецького обладнання, сушіння. Мета обробки килима клінінговим центром - глибоке очищення кожної ворсинки ковроліну від усіх типів забруднення, сміття і хвороботворних бактерій.

Чистка килимів 150 грн./м2
Чистка ковроліну на дому: до 10м2 150 грн./м2
Чистка ковроліну на дому: більше 20м2 договірна