Хімчистка матраців

Заказать

Зручний час

Наші клінери приїдуть тоді, коли ви скажете. Навіть завтра зранку

Екологічна хімчистка

Ми використовуємо продукти з натуральної сировини - вони безпечні та гіпоалергенні

Надійні виконавці

У нас не буває випадкових людей - тільки ті, хто пройшли жорсткий відбір

Чесний підхід

Малоймовірно, але якщо вам що-небудь не сподобається - ми все безкоштовно виправимо або повернемо вам гроші

img img img

Хімчистка матраців

У ліжку людина проводить у середньому 7 годин (1/3 всього дня) не дивно, що мікроорганізми, які живуть у ковдрах, матрацах, можуть погано впливати на організм: кашель, алергічний риніт, головні болі. Тому матрац, як і постільна білизна, потребує чищення. На жаль, "прання" матраца в домашніх умовах з підручними матеріалами не може замінити професійне чищення - недостатня потужність пилососа, малопотужність пароочисника. Ба більше, часто використовувані засоби на кшталт розведеної соди, оцту можуть завдати ще більшої шкоди: поява плісняви грибка через недостатнє просушування, ушкодження тканинної основи і наповнювача, поява корозії на пружинах. Для глибокого чищення матраца вдома все-таки радять скористатися послугами клінінгової компанії, наприклад, нашої - "Хімчистка24".

 

Чистка матраців компанією "Хімчистка24" в Україні

 

Наша компанія має розгалужену мережу по Україні, філії знаходяться в Дніпрі, Запоріжжі, скоро нашими послугами зможуть скористатися і інші населені пункти. Клінінговий центр "Хімчистка24" має великий досвід роботи та приймає замовлення на чищення диванів від приватних осіб і комерційних організацій - готелі, хостели, приватні клініки.

 

Проводимо чистку ортопедичних матраців на дому виготовлених з натурального і штучного латексу, комбінованих багатошарових, кокосових, пінополіуретанових. Для того, щоб почистити матрац, використовується потужна спецтехніка, що дає змогу проникати в саму глибину виробу й очищати його від хвороботворних бактерій, пилових кліщів, а також висушити його, щоб уникнути появи цвілі та грибків. Плями видаляються гіпоалергенними хімічними засобами, які не мають негативного впливу на організм людини. З особливою відповідальністю наші співробітники підходять до чищення дитячих матраців, підбираючи найбільш щадні хімічні засоби.

 

Чому нам довіряють чистку матраців

 

Наша компанія має багаторічний досвід роботи з хімчистки матраців, м`яких меблів, килимів. За час свого існування ми змогли завоювати довіру наших клієнтів своїм відповідальним підходом до справи і показовими результатами. У чому ж переваги клінінгової компанії "Хімчистка24":

 

- Не проводимо чистку матраців стандартним способом: обов`язково індивідуально підбираємо хімічні засоби, які не зашкодять тканинній основі та наповненню.

- Очищення від плям проводиться гіпоалергенною хімією, що відповідає нормам безпеки.

- Виїжджаємо у зручний для вас час без затримок.

- Роботу проводять досвідчені фахівці і в допустимо короткі терміни.

- Використовується спецтехніка німецької якості, яка глибоко очищає від пилу, бруду.

- Встановлюємо прозорі та обґрунтовані ціни на чистку матраца.

 

 

Звертайтеся за професійним чищенням матраців до клінінгової компанії "Хімчистка24" та подаруйте собі здоровий сон у чистому й затишному ліжку.

Чищення дитячого матраца 600 грн.
Чищення односпального матраца від 800 грн.
Чищення двоспального матраца від 1200 грн.