Про сервіс

Клінінговий центр "Хімчистка24" майже 10 років надає послуги з хімчистки м`яких, офісних меблів, матраців, килимового покриття, більярдних столів, а також надає послуги з озонування приміщень та усунення неприємних запахів у житлових, комерційних, нежитлових приміщеннях. Замовити послугу хімчистки на дому або процес озонування можна в таких містах як: Запоріжжя, Дніпро, Львів, Київ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Черкаси, Харків, Маріуполь. Наші філії постійно проходять перевірку на предмет якості виконання послуг. За час роботи хімчистки ми отримали безліч позитивних відгуків і постійних клієнтів.

У роботі ми використовуємо тільки професійну техніку

Для хімчистки м`яких поверхонь ми використовуємо тільки сучасне, потужне обладнання, яке здатне не тільки максимально видалити брудні плями, а й не завдати шкоди зовнішньому вигляду предмета чистки, а також швидко висушити і знищити пилових кліщів. Тому в арсеналі компанії "Хімчистка24" є все необхідне обладнання: мийні пилососи, фени, віджимання для килимів. Використовуємо тільки перевірену техніку від провідних виробників. Здібності нашого персоналу плюс професійне обладнання - запорука чистоти.

Миючий екстрактор Karcher

Для чистки стільців, диванів, будь-яких меблів з тканини, ми використовуємо професійний миючий екстрактор Karcher. Він дозволяє швидко позбутися плям, забруднень - що значно економить час проведення чистки меблів.

Фен для сушки меблів та килимів

Використовується для сушки меблів та килимів при виїздній чистці. Дозволяє максимально швидко отримати чисті та сухі меблі та килими.

Віджим килимів після прання

Використовуємо спеціальне обладнання для віджиму килимів після прання. Скорочуємо термін висихання килимів, бережний віджим.

Роторна машина для чистки килимів

Використовуючи професійну техніку, ми гарантуємо якісну послугу та чистоту. Бережне відношення до матеріалів, подовжуєт термін користування.

Як часто необхідно замовляти чистку мяких мебелів?

Не рідше одного разу на рік, така періодичність буде оптимальна для збереження чистоти обивки та очистки повітря від меблевогго пилу.


Вас можливо визвати на чистку у вихідні дні?

Працюємо кожного дня с 8:00 до 20:00,без вихідних та святкових днів. На комерційні замовлення ( кафе, ресторани, офіси...) можливий нічний виїзд бригади.


Якщо наша родина алергіки, безпечно проводити хімчистку на дому?

Ми використовуємо гіпоалергенні засоби, таких виробників як CHEMSPEC, PROCHEM, ERA 111. Вони повністю безпечні для маленьких дітей, тварин та алергіків. Також проводимо подвійне ополіскування чистою водою.


Як довго триває робота по хімчистці дивану?

В залежності від ступені забруднення стандартний 3-х місний диван чиститься від 1-2 годин.


Після того як чистка виконана, через який час можливо знову використовувати меблі?

Від трьох до десяти годин в залежності від мікроклімату в приміщенні та ступеня забруднення. Частіше якщо робота виконана зранку, то ввечері вже можна користуватися.


Валентина

20.04.2018

Заказывала чистку дивана и кресел на дому. Честно говоря, думала, что уже ничто и никто не сможет почистить мебель после трёх детей и собаки). Спасибо большое за проделанную работу и чудесный вид моей мебели!

Серёга

06.06.2018

Живу в частном доме, собаки, кошки, дети, жена), ну и я, конечно, неплохо за годы замучали мягкую мебель. Обратился в эту химчистку с выездом на дом. Ребятам пришлось по трудиться))), но они справились на ура. Всем спасибо, я очень доволен, буду рекомендовать вас знакомым.

Елена

27.07.2018

Заселились в квартиру, где видно курили прямо в ней. Никакие проветривания не помогали, плюс страх, мало ли кто-то здесь жил. Решили заказать озонирование квартиры и не ошиблись. Хоть здесь интернет не соврал))). Запах ушёл полностью, плюс дезинфицирующий эффект. Я очень довольна, спасибо.

Наталья

07.08.2018

Долго искали диван по душе и по размеру, когда нашли- пришлось купить с витрины. Он имел вид не очень свежий даже после пылесоса. Терпения хватило у меня на год и я твердо решила обратиться к профессионалам . Химчистка 24 справилась на все 100%. Теперь мой диван стал НОВЫМ. Всем рекомендую!!! Спасибо за блестящий результат!!!

Ольга

19.11.2019

Огромное спасибо Вашим талантливым ребятам, которые трудились над моим диваном )) Качество работы - отменное. Ребята - умнички - чисто, быстро, профессионально. Обязательно вернусь к Вам и буду рекомендовать Вашу компанию. Еще раз спасибо!!!!