Чищення меблів в домашніх умовах

Професійне чищення стільців

Ви можете заборонити домочадцям їсти і пити на дивані, ганяти тварин з них, а також розсаджувати гостей на покривала або попередньо одягнений чохол, але все одно вам не уникнути плям. Хоча б раз на рік фахівці радять проводити чистку м’яких меблів, щоб уникнути псування матеріалу в місцях скупчення бруду і появи плями. Чистку дивана або крісел можна проводити вдома за допомогою народних рецептів, але все-таки краще звернутися в хімчистку з виїздом додому, в таких організаціях працюють технологи, які з точністю визначать склад тканинної оббивки меблів і використають щадні речовини, щоб повернути дивану чистоту, а не додати пару нових потертостей або дірочок.

Своєчасна чистка стільців клінінговою компанією “Хімчистка24” допоможе вам уникнути більш дорогих витрат, таких як заміна оббивки або наповнювача. Наш клінінговий центр проводить чистку м’яких меблів на дому, обшитих будь-яким видом тканини: жаккард, флор, велюр, гобелен, шеніл, бавовна, вовна, джут і льон. Видаляємо бруд, пил, плями і неприємні запахи різного походження на домашніх стільцях, офісних, барних та інших – від напоїв, їжі, будівельних матеріалів, одягу, людської життєдіяльності.Ви можете заборонити домочадцям їсти і пити на дивані, ганяти тварин з них, а також розсаджувати гостей на покривала або попередньо одягнений чохол, але все одно вам не уникнути плям. Хоча б раз на рік фахівці радять проводити чистку м’яких меблів, щоб уникнути псування матеріалу в місцях скупчення бруду і появи плями. Чистку дивана або крісел можна проводити вдома за допомогою народних рецептів, але все-таки краще звернутися в хімчистку з виїздом додому, в таких організаціях працюють технологи, які з точністю визначать склад тканинної оббивки меблів і використають щадні речовини, щоб повернути дивану чистоту, а не додати пару нових потертостей або дірочок.

Своєчасна чистка стільців клінінговою компанією “Хімчистка24” допоможе вам уникнути більш дорогих витрат, таких як заміна оббивки або наповнювача. Наш клінінговий центр проводить чистку м’яких меблів на дому, обшитих будь-яким видом тканини: жаккард, флор, велюр, гобелен, шеніл, бавовна, вовна, джут і льон. Видаляємо бруд, пил, плями і неприємні запахи різного походження на домашніх стільцях, офісних, барних та інших – від напоїв, їжі, будівельних матеріалів, одягу, людської життєдіяльності.

Рецепти та рекомендації з чищення меблів

  1. Не рекомендується використання простого пилососа для чищення оббивки з ворсом (велюр, замша, оксамит). Його застосування може призвести до звалювання ворсу, а також появи лисин. Для такої тканинної основи краще використовувати м’яку фланелеву ганчірочку і простий мильний розчин. При цьому слід пам’ятати, що під час чищення рух руки має бути в один бік.
  2. Для відновлення кольору і прання м’яких меблів від плям з іншими видами оббивки можна спробувати використати простий пилосос, модернізувавши його. Намотайте на насадку два шари простої марлі і змочіть її в спеціальному розчині – 1 ст. ложка солі на 1 літр води.
  3. Если вы не рискуете использовать пылесос или его просто нет под рукой, то воспользуйтесь таким домашним средством чистки дивана и другой мягкой мебели: смешайте 2 ч.л. соли, 1 ч. л. уксуса в одном литре воды. Саму мягкую мебель накройте не толстой тканью, смоченной в приготовленном растворе. После чего берёте простую выбивалку для ковров и начинаете выхлопывать мебель. Процесс очистки проводится до того момента, пока вы не увидите, что больше не летит пыль при хлопке.
  4. Якщо ви не ризикуєте використовувати пилосос або його просто немає під рукою, то скористайтеся таким домашнім засобом чищення дивана та інших м’яких меблів: змішайте 2 ч. л. солі, 1 ч. л. оцту в одному літрі води. Самі м’які меблі накрийте не товстою тканиною, змоченою в приготованому розчині. Після чого берете просту вибивалку для килимів і починаєте вихлопувати меблі. Процес очищення проводиться до того моменту, поки ви не побачите, що більше не летить пил під час бавовни.
  5. Якщо ви вирішили використовувати якийсь професійний засіб для чищення м’яких меблів, то спочатку потрібно перевірити, чи не зіпсує він оббивку. Для цього використовуйте речовину на невеликій ділянці, виконавши все, що рекомендується в інструкції. Якщо через годину-дві не проявилося жодних дефектів, то можете приступати до чищення меблів.

Також не варто забувати, що проводити одразу експерименти з кількома засобами для чищення або народними рецептами не рекомендується. Для цього між їхніми застосуваннями має пройти кілька годин. Не забувайте, що чищення м’яких меблів – це далеко не все, важливо просушити набивання, щоб не з’явилися цвіль і грибок.

Якщо ви вирішили відмовитися від самостійного чищення м’яких меблів удома, то звертайтеся в хімчистку “Хімчистка24”, що надає послугу в містах Дніпро і Запоріжжя.