Чищення м`яких іграшок

Заказать

Зручний час

Наші клінери приїдуть тоді, коли ви скажете. Навіть завтра зранку

Екологічна хімчистка

Ми використовуємо продукти з натуральної сировини - вони безпечні та гіпоалергенні

Надійні виконавці

У нас не буває випадкових людей - тільки ті, хто пройшли жорсткий відбір

Чесний підхід

Малоймовірно, але якщо вам що-небудь не сподобається - ми все безкоштовно виправимо або повернемо вам гроші

Чищення м`яких іграшок

М`які іграшки в будинку не дарма називають "пилозбірником", але як позбутися їх, коли вони - це улюблені іграшки вашої дитини, з якими вона спить, грається. Найчастіше люди віддають перевагу банальному пранню іграшок у пральній машинці. Хоча це не зовсім безпечно: всередині залишаються гранули прального порошку, що може викликати алергію, напади ядухи та кашлю у дитини. А погане просушування плюшевих, силіконових іграшок призводить до утворення всередині набивки плісняви та грибків. Погано таке прання впливає і на зовнішній вигляд м`яких "друзів". Найбезпечніший варіант для дитячого і вашого здоров`я і зовнішнього вигляду плюшевих іграшок - це скористатися професійним чищенням від клінінгової компанії "Хімчистка24", яка успішно працює в Дніпрі та Запоріжжі.

Чищення іграшок на дому

 

Хімчистка "Хімчистка24" надає послуги на дому, виїжджаючи на вашу територію з усім необхідним обладнанням для ефективного очищення м`яких іграшок. Приймаємо замовлення на хімчистку невеликих плюшевих, силіконових, поролонових іграшок маленьких, середніх і великих розмірів. Для їхнього очищення і прання використовуємо тільки безпечні засоби, що не мають різкого запаху, які рекомендовані для використання в дитячих кімнатах, а також мають антибактеріальний ефект. Для видалення хвороботворних бактерій, грибка, цвілі використовуємо потужні парогенератори, під високою температурою яких від шкідливих вірусів не залишається і сліду. Щоб уникнути подальшої появи цвілі, після чищення іграшки проходять спеціальну сушку, яка забезпечує повне висихання внутрішнього шару набивки. Після виконання чищення м`яких іграшок компанією "Хімчистка24" в домашніх умовах, ви отримуєте м`яку, оксамитову іграшку з приємним запахом і безпечну для вас і ваших дітей.

 

Скільки коштує почистити м`яку іграшку

 

Ціна на хімчистку м`яких іграшок у Дніпрі або Запоріжжі багато в чому залежить від типу тканини, ступеня забруднення та обсягу робіт. На вартість впливають і використовувані мийні засоби, вибір яких обумовлений типом тканини. При цьому ціна на хімчистку залишається конкурентно спроможною і доступною для всіх.

 

Перевага чищення м`яких іграшок у нас

 

Завдяки великому досвіду і роботі в команді кваліфікованих технологів, ми беремося за роботу будь-якої складності і ступеня забруднення. Працюємо швидко, якісно й акуратно. Завжди залишаємося чесними з клієнтами, залишаючи після себе тільки чистоту і свіжість. Тому не поспішайте позбуватися улюблених м`яких іграшок, вони можуть бути безпечними, якщо ви будете замовляти хімчистку додому хоча б раз на рік.

М`які іграшки від 600 грн.
Більярдні столи від 1000 грн.
Сидіння автомобілів 700-2000 грн.