Хімчистка більярдних столів

Заказать

Зручний час

Наші клінери приїдуть тоді, коли ви скажете. Навіть завтра зранку

Екологічна хімчистка

Ми використовуємо продукти з натуральної сировини - вони безпечні та гіпоалергенні

Надійні виконавці

У нас не буває випадкових людей - тільки ті, хто пройшли жорсткий відбір

Чесний підхід

Малоймовірно, але якщо вам що-небудь не сподобається - ми все безкоштовно виправимо або повернемо вам гроші

Хімчистка більярдних столів

Гра в більярд - це розвага для справжніх чоловіків, яка поєднує в собі приємне проведення часу з келихом і приємну бесіду. Не дивно, що з часом сукно більярдного столу вкривається затертими плямами від напоїв, десяток рук, навіть за найакуратнішого поводження. А брудний ігровий стіл ніяк позитивно не впливає на репутацію закладу або господаря будинку. Щоб повернути чистоту більярдному столу, скористайтеся послугами виїзної хімчистки в Дніпрі або в Запоріжжі "Хімчистка24".

 

Чищення більярдного столу

 

Чистка більярдного столу вимагає високого рівня професіоналізму. Незважаючи на його видиму міцність, воно має характеристики, які забезпечують оптимальну силу тертя під час гри, тому самостійне миття сукна не тільки може пошкодити його, а й погіршити ігровий процес. категорично забороняється чистити більярд простою щіткою на суху або мильною водою, таке прибирання призведе до розтягування сукна, поглиблення поверхневої плями до волокон тканини. Не рекомендується використання простого пилососа з будь-якими насадками - це також призведе до витягування сукна.

 

Хімчистка більярдного столу

 

Співробітники нашої хімчистки "Хімчистка24" справляються з плямами будь-якої складності: чаю, кави, алкогольних напоїв, від глибокого бруду, масляних плям. Для чищення більярдного столу використовуємо тільки професійне обладнання: екстрактор, промисловий фен для швидкого сушіння. Для вологого чищення використовуються спеціальні мийні засоби, які призначені спеціально для сукна більярдного столу, а також спеціальні матеріали з мікрофібри для м`якого чищення. Використовується спеціальна методика нанесення засобів, яка не тільки не зашкодить сукну, а навпаки підніме його ворс у залежаних, замаслених місцях, відновлюючи саму структуру матеріалу. Співробітники використовують засоби, що відчищають і, в подальшому, захищають тканину від швидкого забруднення. А також використовуємо потужний пароочисник, а на останньому етапі - фен, який швидко висушить сукно.

 

Хімчистка більярдного столу в Дніпрі та Запоріжжі

 

Виїзна хімчистка "Хімчистка24"  має дві філії в Запоріжжі та Дніпрі. За кожним відділом клінінгового центру ведеться суворе спостереження за якістю робіт, тому ви можете замовити чистку більярдного столу в будь-якому районі цих міст і розраховувати на високу якість роботи. Ціна на хімчистку ігрового сукна доступна, як для більярдних, так і для приватних осіб.

М`які іграшки від 600 грн.
Більярдні столи від 1000 грн.
Сидіння автомобілів 700-2000 грн.