Хімчистка дитячих матраців

Заказать

Зручний час

Наші клінери приїдуть тоді, коли ви скажете. Навіть завтра зранку

Екологічна хімчистка

Ми використовуємо продукти з натуральної сировини - вони безпечні та гіпоалергенні

Надійні виконавці

У нас не буває випадкових людей - тільки ті, хто пройшли жорсткий відбір

Чесний підхід

Малоймовірно, але якщо вам що-небудь не сподобається - ми все безкоштовно виправимо або повернемо вам гроші

Хімчистка дитячих матраців

ВООЗ б`ють на сполох, бо кожна третя дитина - алергік, що призводить до зростання хворих на астму підлітків і дітей шкільного віку. Найчастіша причина алергії, з якою складно боротися - це на пил і пилових кліщів. Попри те, що батьки вважають за краще купувати матраци з гречаним лушпинням або іншими природними наповнювачами, проблема позбавлення від кліщів і пилу продовжує залишатися актуальною. Щоб захистити свою дитину від алергії та супутнього дискомфорту, скористайтеся виїзною хімчисткою "Хімчистка24" для чищення дитячого матраца.

 

Хімчистка дитячого матраца

 

Для чищення дитячого матраца використовують гіпоалергенні засоби, рекомендовані до використання в житлових приміщеннях - CHEMSPEC, PROCHEM. Мийні гелі схвалені та мають відповідні сертифікати. Співробітники хімчистки, після нанесення мийного засобу, ретельно видаляють пінку і плями чистою водою за допомогою екстракторної машини. Додатково проводиться обробка пароочисною портативною технікою, яка за допомогою високої температури вбиває пилових кліщів, грибок і цвіль. Для того щоб матрац максимально просушився також використовується спеціальне обладнання.

 

Професійне чищення дитячого матраца

 

Наші співробітники мають великий досвід роботи з видалення різного роду плям: крові, сечі, їжі, напоїв та інших рідин. Після обробки дитячого матраца клінінговим центром "Хімчистка24" ви отримаєте чистий предмет постільної білизни, який стане безпечним для вашої дитини, а також залишиться з попереднім станом набивання - без грудок та потоншення внутрішнього матеріалу.

 

Скільки коштує почистити дитячий матрац

 

Вартість хімчистки залежить від обсягу робіт, під обсягом мається на увазі розмір плями, матраца. Ціна на послуги хімчистки "Хімчистка24" оптимальна та не змінюється після закінчення робіт, тобто початкова вартість залишається постійною без прихованих доплат. Ми гарантуємо якісну чистку дитячих матраців незалежно від матеріалу і набивки.

 

Особливості чищення дитячого матраца

 

Не намагайтеся проводити прання матраца в домашніх умовах. Використання доступних засобів для прання може призвести до псування наповнювача, а також до небезпечного використання дитиною, адже мийний засіб необхідно видалити повністю, а повне занурення матраца у воду та погане просушування може призвести до появи цвілі та грибка. Чистка в домашніх умовах самостійно може призвести до активного прояву алергічної реакції у дитини. Довірте чистку м`яких меблів та елементів постільної білизни професіоналам своєї справи - хімчистці "Хімчистка24".

Чищення дитячого матраца 600 грн.
Чищення односпального матраца від 800 грн.
Чищення двоспального матраца від 1200 грн.